Hotel "Pruski Jar"

dom nad jeziorem, Wielkie Jeziora Mazurskie, inwestycja na Mazurach, osiedle na Mazurach, Giżycko, dom na sprzedaż na Mazurach Projektowany hotel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Zbudowany w technologii zgodnej z wielowiekową miejscową tradycją, doskonale harmonizuje z otoczeniem. W holu głównym znajduje się wyjątkowy kilkukondygnacyjny kominek. Do dyspozycji gości jest 200 miejsc hotelowych i kilka sal konferencyjnych, parking plaża i keja (z możliwością wyczarterowania łodzi). Panie zapewne zainteresuje ofertadom nad jeziorem, Wielkie Jeziora Mazurskie, inwestycja na Mazurach, osiedle na Mazurach, Giżycko, dom na sprzedaż na Mazurach centrum odnowy biologicznej.
Naturalne surowce wykorzystane do budowy obiektu (kamień i drewno), zapewniają naszym gościom optymalny mikroklimat, co w połączeniu z doskonała kuchnią i doskonałą obsługą, pozwoli Państwu jak nigdy dotąd wyciszyć się i odpocząć.

dom nad jeziorem, Wielkie Jeziora Mazurskie, inwestycja na Mazurach, osiedle na Mazurach, Giżycko, dom na sprzedaż na Mazurach dom nad jeziorem, Wielkie Jeziora Mazurskie, inwestycja na Mazurach, osiedle na Mazurach, Giżycko, dom na sprzedaż na Mazurach dom nad jeziorem, Wielkie Jeziora Mazurskie, inwestycja na Mazurach, osiedle na Mazurach, Giżycko, dom na sprzedaż na Mazurach